blog

5 důvodů, proč vyrazit na dovolenou autem z půjčovny

FND autoprodej 19.07.2021

5 důvodů, proč vyrazit na dovolenou autem z půjčovny

Půjčení vozu v půjčovně má mnoho výhod a odpadne vám spousta starostí. Proč si tedy půjčit vůz v půjčovně a nejezdit na dovolenou svým vlastním vozem?

Bezpečí vždy na prvním místě

Vozy z půjčoven jsou v perfektním bezvadném stavu, pravidelně servisované a neustále pod kontrolou. Povinné ručení i havarijní pojištění je samozřejmostí. Výhodou je, že toto vše je již v ceně pronájmu vozu. Při cestování autem si děláte navíc přestávky podle sebe a kdykoli si tak odpočinete od dlouhého soustředění při řízení.

Vše je obstaráno za vás

Umýt čelní sklo a světla, ne-li celé auto, koupit dálniční známku, zkontrolovat a doplnit provozní kapaliny, dohustit pneumatiky, zkontrolovat a případně dokoupit povinnou výbavu - to je jen několik věcí, které před výjezdem na dovolenou autem musíte udělat. Nezdá se to, ale je toho celkem hodně. Nemyslíte? Pokud se obrátíte na některou z našich autopůjčoven v Brně nebo v Jihlavě, vše je obstaráno za vás. Vy si jen vyzvednete klíče, vámi zvolený vůz a můžete se vyjet slunit.

Široké možnosti výběru

Na ježdění do práce nebo na nákup vám možná postačí menší osobní auto. Na dovolenou se ale obvykle jede několik hodin, někdy i desítky, pokud jedete dál. V tom případě je důležitý komfort, dostatek místa a hlavně úložného prostoru. Pokud vás pojede celá parta, ekonomicky i sociálně je jasnou volbou devítimístný transporter, který ve své garáži nemá každý.

Nájezd i výbava ve vítaném nadstandardu

Když si půjčíte auto na 7 dní, máte možnost najet bez příplatku až 2100 km. S tímto nájezdem bez problémů zajedete do Chorvatska nebo baltské pobřeží a zpátky do ČR. Při delším cestování je vždy vítaná klimatizace, parkovací asistent, asistent hlídající jízdní pruh a auta kolem vás, nebo další technické vychytávky, které vám usnadní a zpříjemní dlouhé hodiny za volantem. 

Pokud netušíte, kam autem na dovolenou vyrazit, omrkněte Tipy na dovolenou autem po Evropě, které vás inspirují k objevování neobjeveného.

Proč si zvolit právě FND Auto

Zaměřujeme se především na půjčování vozů střední třídy, manažerských a užitkových. Naše půjčovny najdete v Brně a Jihlavě. Kromě krátkodobého půjčování vozů na dovolenou se zaměřujeme i na výhodný dlouhodobý pronájem vozů. Pro nás je klient vždy na prvním místě a kromě skvělých cen dostává i prvotřídní servis.

Autor: FND Auto

Nachytřete se

Nové články

benefits backgound
LIDŠTINA

LIDŠTINA

Žádná vaše otázka nebo obava není hloupá


Ptejte se

FÉROVŠTINA

FÉROVŠTINA

Budou vaše plány úplně mimo realitu?


Řeknem to.

POŽITKÁŘŠTINA

POŽITKÁŘŠTINA

Máme rádi svobodu v hlavě i v peněžence.


Odvažte se.

DŮVĚROVŠTINA

DŮVĚROVŠTINA

Ano, chceme na vás vydělat.


Jenom trochu.

VYSTUPZŘADYŠTINA

VYSTUPZŘADYŠTINA

Jsme tak trochu divný, protože chceme.


Chtějte taky.